menubalkturks

Royal Brinkman Hızlı Fiyat Teklif Servisi

 Royal Brinkman şimdi Hızlı Fiyat Teklif Sistemi ile hizmetinizde! Bu sistemle ürün kataloğumuza hızlıca göz atabilir ve kolaylıkla ürünler için fiyat teklifinde bulunabilirsiniz. 

 


 Nasıl yapacaksınız? 

1. İnternet sayfamızın üst kısmında bulunan sekmelerden ‘Katalog’ sekmesiniz seçiniz.

2. Aradığınız ürüne katalogtan bakabilir veya ürünü bulmak için arama çubuğunu kullanabilirsiniz.

3. Ürünlerimize kolay ulaşabilmeniz için, kataloğumuz özenle hazırlanmış olup, resim ve açıklamalarla desteklenmektedir.

4. İstediğiniz ürünü ‘Sepete Ekle’ butonundan sepetinize ekleyebilirsiniz.

5. Seçtiğiniz ürün hakkında daha çok bilgi edinmek veya ürün hakkında soru sormak isterseniz ürünün yanındaki mavi butona tıklayabilirsiniz.

6. Size ulaşabilmemiz için iletişim bilgilerinizi de doldurduktan sonra yapmanız gereken tek şey ‘İsteği Gönder’ butonuna tıklamaktır. 

7. Ürün fiyatı, ürünün elinize ulaşım şartları, nakliye işlem bilgileri, düzenlemeleri, gerekli belgeleri ve merak ettiğiniz her şeyi konuşmak için sizlerle 24 saat içinde iletişime geçeceğiz.


Go to the catalogue TR

D-Fuse TR2

Royal Brinkman şimdi Hızlı Fiyat Teklif Sistemi ile hizmetinizde! Bu sistemle ürün kataloğumuza hızlıca göz atabilir ve kolaylıkla ürünler için fiyat teklifinde bulunabilirsiniz.


 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mahsul koruma için kimyasal ürünleri veya biyosit ürünlerini tercih eden her kullanıcı kendi ülkesindeki yasal düzenleme ve kurallara uymakla yükümüdür. Royal Brinkman’ın hem kimyasal ürünleri hem de biyosit ürünleri güvenli olmasına karşın bu ürünlerin üzerindeki etiketleri, güvenlik bilgi reçetelerini kullanmadan önce okumalı ve ülkenizdeki yasal düzenlemeye uyup uymadığını kontrol etmelisiniz.

global specialist in
horticulture

Yardımcı olabilmemiz için lütfen aşağıdaki
numaradan bizimle iletişime geçin;
 0 532 616 76 61